
SFH 4356
Infrasarkanie emitētāji infrasarkanie 850 nm
Apraksts
SFH 4356 infrasarkanais emitētājs (850 nm)
Pieteikumi
- Piekļuves kontrole un drošība
- ierīces un rīki
- Mājas un ēkas automatizācija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Infrasarkanie emitētāji |
| ROHS: | Detaļa |
| Montāžas stils: | Caur bedri |
| Viļņa garums: | 850 nm |
| Izstarojoša intensitāte: | 90 MW\/SR |
| Staru leņķis: | 20 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 100 ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 1.7 V |
| Jaudas vērtējums: | 200 MW |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Pakete \/ lieta: | T -1 (3 mm) |
| Kvalifikācija: | AEC-Q100 |
| Iepakojums: | Apjomot |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Kritiena laiks: | 12 ns |
| Apgaismojuma krāsa: | Infrasarīts |
| Produkta tips: | IR emitētāji (IR gaismas diodes) |
| Celšanās laiks: | 12 ns |
| Sērija: | SFH 4356 |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
| Apakškategorija: | Infrasarkanā datu komunikācija |
| Skatīšanās leņķis: | 40 grādu |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65111A6136 |
| Vienības svars: | 0. 007055 oz |
Populāri tagi: SFH 4356, Ķīna SFH 4356 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:Sfh 4543- bwcw
Nākamo:Sfh 4258- z
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







