
Sfh 4258- z
Infrasarkanie emitētāji Infrasarkanie 850 nm w\/objektīvs, +\/-15 gre
Apraksts
SFH 4258 Power Overled® objektīva augstas jaudas infrasarkanais emitētājs (850 nm)
Pieteikumi
- videonovērošana
- Spēles, izklaide, azartspēles
- Žestu atpazīšana
- Rūpnieciskā automatizācija (mašīnas vadība, gaismas barjeras, redzes vadība)
- Drošība un drošība, videonovērošana
- Baltas preces
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Infrasarkanie emitētāji |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Viļņa garums: | 850 nm |
| Izstarojoša intensitāte: | 110 MW\/SR |
| Staru leņķis: | 15 grāds |
| Ja - uz priekšu strāva: | 100 ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 1.5 V |
| Jaudas vērtējums: | 180 MW |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Pakete \/ lieta: | 3,4 mm x 3 mm x 3,8 mm |
| Kvalifikācija: | AEC-Q100 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Kritiena laiks: | 12 ns |
| Augstums: | 3,8 mm |
| Apgaismojuma krāsa: | Infrasarīts |
| Garums: | 3,4 mm |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Produkta tips: | IR emitētāji (IR gaismas diodes) |
| Celšanās laiks: | 12 ns |
| Sērija: | SFH 4258 |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
| Apakškategorija: | Infrasarkanā datu komunikācija |
| Skatīšanās leņķis: | 30 grādi |
| VR - reversais spriegums: | 5 V |
| Platums: | 3 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65110A2975 SFH 4258 Q65110A2975 |
| Vienības svars: | 0. 001305 oz |
Populāri tagi: SFH 4258- Z, Ķīna SFH 4258- Z ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:SFH 4356
Nākamo:Sfh 4250- z
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







