
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2
Φv=30.0 ... 36.0 lm, 5000 K (if=65 MA)
Apraksts
DURIS® E 5 GW JDSTS2.CM (2. MAGS)
Jaunās paaudzes ieviešana - 2 Duris® E 5, kas apvieno lielāku efektivitāti un lielāku plūsmu kompaktā ar nozari saderīgā formas koeficientā (5,6 mm x 3,0 mm). Pilnībā saderīgs ar mūsu paaudzes-1 ierīci, lai atvieglotu un jauninātu. Lieliski piemēroti dažādiem viendabīgiem apgaismojuma lietojumiem, piemēram, caurulēm un citām lietojumprogrammām iekštelpās, piemēram, lejupslīdei un biroja padziļinājumā.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2700k - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 5 kV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous plūsma: tips . 30 lm @ 4000k
- Gaismas efektivitāte: tips . 171 lm/w @ 4000k

|
Ierakstīt |
Krāsu temperatūra |
Gaismas plūsma 1, ja=65 Ma φV |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-XX57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Pakete / lieta: | 5630 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas intensitāte: | 9.38 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 27,8 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 65 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.75 V |
| Jaudas vērtējums: | 180 MW |
| Garums: | 5,6 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0,6 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Sērija: | GW JDSTS2.CM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 10000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65112A8862 |
Populāri tagi: GW JDSTS2.CM - H2H5 - A333-1-2, Ķīna GW JDSTS2.CM-H2H5-A333-1-2 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







