
GW CSSRM3.PM - N8P1-XX52-1
Φv=350 ... 380 lm, 5700 K (ja=700 MA)
Apraksts
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM Oslonas laukuma piektā paaudze ar uzlabotu veiktspēju. Kompaktākā augstā - jaudas gaismas diode ar labi zināmu izcilu izturību, augstu uzticamību, ilgu mūžu un zemu termisko pretestību.
Pieteikumi
- lauksaimniecība un dārzkopība
- izklaide
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMT keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2200k - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 357 lm @ 4000 k, 85 grādu
- Gaismas efektivitāte: tips . 182 lm/w @ 4000 k, 85 grādu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1212 (3030 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas intensitāte: | 107 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 334 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,02 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,79 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | GW CSSRM3.PM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A3194 |
Populāri tagi: GW CSSRM3.PM - N8P1 - XX52-1, Ķīna GW CSSRM3.PM-N8P1-XX52-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







