
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+35 AW-1
Multi - krāsu gaismas diodes RGBW (3500K)
Apraksts
Duris ® E 5050 GW J9LHS2,4M
Šī 5050 RGBW ierīce ir pirmā 4 - IN-1 krāsu pakete vispārējām apgaismojuma lietojumprogrammām no AMSRAM. Tajā ir ar nozari saderīga veiktspēja un formas faktors, un tas sola klientiem izcilu uzticamību. Katra mikroshēma tiek individuāli kontrolēta, lai nodrošinātu augstas pielāgošanas krāsu iespējas, kā arī stingri viļņa garums un krāsu noņemšana, lai iegūtu lielisku viendabīgumu.
Pieteikumi
- Apkārtējais apgaismojums
- izklaide
- Mājas un ēkas automatizācija
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
- robotika
Funkcijas
- pakete: multi - krāsu gaismas diode
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 3000k - 5700 K
- CRI: 82 (min.)
- ESD: 2 kV acc. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Rūpniecības standarts: ROHS un Reach
- Gaismas intensitāte: tips . 15000 MCD @ 3000K
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Multi - krāsu gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | RGBW gaismas diodes |
| Pakete / lieta: | 2020 (5050 metrika) |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 38,9 lm |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Jaudas vērtējums: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Augstums: | 11 mm |
| Garums: | 50 mm |
| Gaismas intensitāte: | 13 CD |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Produkta tips: | Multi - krāsu gaismas diodes |
| Sērija: | GW J9LHS2.4m |
| 1000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Platums: | 50 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A4656 |
Populāri tagi: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+35 AW - 1, Ķīna GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+35 AW-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







