
GW CSHPM1.PM - LTMP - A232-1
Φv=150 ... 194 lm, 5700 K (ja=350 MA)
Apraksts
Oslon® SSL 150 GW CSHPM1.PM augstāka veiktspēja. Zemāka termiskā pretestība. Paplašināts braukšanas apstākļu diapazons. Šī Oslon SSL ģimenes jaunās paaudzes gaismas diode nodrošina plašu starojuma modeli, kas ļauj perfektu mijiedarbību un dažādus dizainus, ieskaitot krāsu sajaukšanas LED kopas.
Pieteikumi
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMT keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 150 grādu
- Krāsu temperatūra: 3000k - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- lūmena apkope: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 153 lm @ 5000 k, 85 grādu
- Gaismas efektivitāte: tips . 156 lm/w @ 5000 k, 85 grādu
| Prodattribute | Piezīme |
|---|---|
| Herstellers: | AMS Osram |
| ProduktKategorie: | Weiße gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Beleuchtungsfarbe: | Silti balts |
| Wellenlänge/FARBTEMPERATURE: | 5700 K |
| Lichtstärke: | 35,4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 lm |
| FARBWIEDEGABE - indekss - CRI: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 grādu |
| If - Durchlassstrom: | 350 Ma |
| Vf - DurchlassSpannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale BetriebStemperatur: | - 40 C |
| Maksimale BetriebStemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Spolēt |
| Marke: | AMS Osram |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Jā |
| Produkt - Typ: | Baltas gaismas diodes |
| 600 | |
| UnterKategorie: | Gaismas diodes |
| HandelsName: | Oslons |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Artikel # pseidonīmi: | GW CSHPM1.PM - LTMP - A232-1-350-R18 Q65113A5986 |
Populāri tagi: GW CSHPM1.PM - LTMP - A232 - 1, Ķīna GW CSHPM1.PM - LTMP-A232-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







