
Gw daspa2.uc - htjr - GPHR-1
Φv=39 ... 56 lm, 7500 K (ja=100 MA)
Apraksts
OSCONIQ® P 2226 GW DASPA2.UC
Augsta - Efektivitāte Mid - Jaudas gaismas diapazons ar ilgu mūžu arī pie augstām straumēm un augstas krustojuma temperatūras.
Pieteikumi
- arhitektūra
- arhitektūra / dārza apgaismojums (LED & Laser)
- medicīniskais apgaismojums
- foto terapija
Funkcijas
- pakete: SMT pakete
- Typ. Radiācija: 120 grādu
- Krāsu temperatūra: 6500k - 7500 K
- CRI: 60 (min.), 67 (Typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 42 lm @ 6500 k
- Luminous efektivitāte: tips . 150 lm/w @ 6500 k
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Pakete / lieta: | 1009 (2723 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas intensitāte: | 11 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 42 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 60 |
| Skatīšanās leņķis: | 130 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 290 MW |
| Garums: | 2,6 mm |
| Platums: | 2,2 mm |
| Augstums: | 1,25 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 120 C |
| Sērija: | Gw daspa2.uc |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 1200 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: gw daspa2.Uc - htjr - GPHR - 1, Ķīna GW daspa2.UC - HTJR-GPHR-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







