
Apraksts
Oslon® Square GH CSSRM6.24 Oslon® Square Hyper Red ar vislabāko vērtību augstākajai PF/W. Lielākā kompaktā augstā - jaudas vadīšana ar pārbaudītu izturību, augstu uzticamību, ilgu mūžu un zemu termisko pretestību.
Pieteikumi
- lauksaimniecība un dārzkopība
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMD keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- starojuma plūsma: tips . 1113 mw @ 700ma; tips . 563 mw @ 350mA
- starojuma efektivitāte: tips . 81% @ 700ma; tips . 86% @ 350MA
- fotona plūsma: tips . 6.10 μmol/s @ 700ma; tips . 3.09 μmol/s @ 350mA
- fotona plūsmas efektivitāte: tips 4.42 μmol/j @ 700ma; tips 4,74 μmol/J @ 350mA
- Thinfilm LED mikroshēma, kas izstrādāta un ražota Vācijā
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Sarkanas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3 mm x 3mm x 2,17 mm |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 660 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Sarkans |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 880 MW |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.06 V |
| Jaudas vērtējums: | 1.4 W |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Sērija: | GH CSSRM6.24 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Konfigurācija: | Viens |
| Augstums: | 2,17 mm |
| Garums: | 3 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| Platums: | 3 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A8446 |
Populāri tagi: GH CSSRM6.24-VAA3-1-1, Ķīna GH CSSRM6.24-VAA3-1-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







