
MXA8-PW30-H001
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 80-crI, lukseons 3535L
Apraksts
Luxeon 3535L līnija lepojas ar efektivitāti un uzticamību, kas nepieciešama iekštelpu un āra apgaismojuma tirgos. Tas nodrošina optimizētu veiktspēju kombinācijā ar gaismas kvalitāti, kas nepieciešama sadalītām gaismas avota lietojumiem trīs veiktspējas līmenī.
Papildus noteiktu korelētu krāsu temperatūras un krāsu renderēšanas kombināciju piedāvājumam Luxeon 3535L līnija ir pieejama trīs produktos: Luxeon 3535L - ieejas plūsma un efektivitāte
Luxeon 3535L HE - vidēja plūsma un efektivitāte
Luxeon 3535L He Plus - augsta plūsma un augstākā efektivitāte
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3535 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 46 LM |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 290 MW |
| Garums: | 3,7 mm |
| Platums: | 3,5 mm |
| Augstums: | 0,8 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 3 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon 3535l viņš |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,008823 oz |
Populāri tagi: MXA8-PW30-H001, Ķīna MXA8-PW30-H001 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







