
L130-5780003000W21
Baltas gaismas diodes baltas 5700 k 80- CRI, Luxeon 3030
Apraksts
Luxeon {{0}} d ir augsta plūsma, karstā krāsā mērķtiecīga vidējā enerģijas gaismas diode. Karstās krāsas mērķauditorijas atlase nodrošina, ka gaismas diodes atrodas krāsu mērķī lietojumprogrammas apstākļos -85 pakāpe. Izmantojot nozares standarta iepakojumu 3. 0 mm x 3.0 mm un 6V virsmas stiprinājuma emitētāja risinājums, luxeon 3030 2 D līnija nāk visos ANSI CCT un nodrošina efektivitāti un uzticamību, kas nepieciešama gan iekštelpu, gan āra apgaismojuma tirgiem.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | 3030 |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 118 LM |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 116 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 120 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 6 V |
| Jaudas vērtējums: | 720 MW |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0. 52 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon 3030 2 D |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0. 001442 oz |
Populāri tagi: l 130-5780003000 W21, Ķīna l 130-5780003000 W21 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L1HX-6570200000000
Nākamo:L1CU-RNG1000000000
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







