
L2C5-40901204E0900
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 90-cri, lukseona vālītes kodols
Apraksts
Luxeon CoB Core diapazons - augsts blīvums koncentrējas uz augstākās centra staru sveču jaudas (CBCP) sasniegšanu. Koncentrējoties uz 6, 9 un 11 mm gaismas izstarojošajām virsmām, mēs varam aptvert plūsmas diapazonu pat 8000 lūmenu. Izmantojot mūsu Luxeon CoB Core diapazona mehāniskos izmērus, augsta blīvuma diapazons gūs arī iespēju izmantot arī esošo turētāju, optikas un autovadītāju ekosistēmu.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 2731 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 37 V |
| Jaudas vērtējums: | 25.9 W |
| Garums: | 19 mm |
| Platums: | 16 mm |
| Augstums: | 1,5 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon Cob Core |
| Iepakojums: | Caurule |
| Zīmols: | Lumili |
| LED lielums: | 16 mm x 19 mm x 1,5 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Freshfocus |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,004115 oz |
Populāri tagi: L2C5-40901204E0900, Ķīna L2C5-40901204E0900 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L128-3080EA3500001
Nākamo:L2C4-3080-M02E0900
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







