
L1SP - DRD0002000000
Vienkrāsainas gaismas diodes dziļi sarkanas 655 - 670 nm luxeon sunplus 20
Apraksts
Sērija Luxeon Sunplus ir mērķis -, kas veidots, lai atvieglotu sistēmas dizainu dārzkopības lietojumprogrammām. Sērija Luxeon Sunplus piedāvā vienīgās šodien pieejamās gaismas diodes, kuras ir saliktas un pārbaudītas, pamatojoties uz fotonētisko fotonu plūsmu (PPF). Luxeon Sunplus sērijā ir divas dažādas paketes: Luxeon Sunplus 20 līnija, kas ir 2,0 mm x 2,0 mm un Luxeon Sunplus 35 līnija, kas ir 3,5 mm x 3,5 mm. Luxeon Sunplus sērijā ir iekļautas vienas draiveru risinājumu un vairāku - kanāla, krāsu noskaņojamu risinājumu iespējas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Sarkanas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 670 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Dziļi sarkans |
| If - uz priekšu strāvas: | 120 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.15 V |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Sunplus 20 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Lumili |
| Augstums: | 0,7 mm |
| LED lielums: | 2 mm x 2 mm |
| Garums: | 2,8 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Produkta tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 130 grādu |
| Platums: | 3,5 mm |
| Vienības svars: | 0,074539 oz |
Populāri tagi: L1SP - DRD0002000000, Ķīna L1SP - DRD0002000000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







