
L150-3570500600000
Baltas gaismas diodes balta 3500 k 70-cri, luxeon 5050
Apraksts
Luxeon Sunplus 5050 ir lielas jaudas robusts gaismas diodes, izmantojot nozares standarta 5050 virsmas stiprinājuma paketi ar nelielu gaismas izstarojošo virsmu (LES). Luxeon Sunplus 5050 nodrošina top {- novērtētu μmol/J un PPF (μmol/s) veiktspēju un ilgu mūžu ar CCT, sākot no 2200K līdz 6500K un 70, 80, 80 un 90. krisam. Tas piedāvā karstu -} krāsu mērķi, lai nodrošinātu, ka gaismas diodes ir piemērotas 85 pakāpes.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Dārzkopības gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 2020 (5050 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 686 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 116 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 640 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 6 V |
| Jaudas vērtējums: | 3.8 W |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 4,56 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,016491 oz |
Populāri tagi: L150-3570500600000, Ķīna L150-3570500600000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:LXR7-RW50
Nākamo:L1SP - DRD0002000000
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







