
L130-3080HE1400001
Baltas gaismas diodes balta 3000 k 80-crI, lukseons 3014
Apraksts
Luxeon 3014 kompakts paketes izmērs ir 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm -, kas ideāli piemērots vienveidīgas gaismas izejas sasniegšanai, kur ir ierobežota vieta, piemēram, lineāras lietojumprogrammas, caurules apgaismojums un izkārtnes. Luxeon 3014 ir karsts - Krāsa, kas paredzēta krustojuma temperatūrā 65 grādu temperatūrā, nodrošinot krāsu konsistenci un atbilst ANSI standartiem darbības apstākļos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3014 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 26 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 116 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 60 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 3.1 V |
| Jaudas vērtējums: | 180 MW |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 1,4 mm |
| Augstums: | 0,75 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Objektīva forma: | Taisnstūra |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon 3014 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 3000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Mid - strāvas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,001304 oz |
Populāri tagi: L130-3080HE1400001, Ķīna L130-3080HE1400001 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L150-3090502400000
Nākamo:L150-5070500600000
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







