
L130-2790003000W21
Baltas gaismas diodes balta 2700 k 90-crI, lukseons 3030
Apraksts
Luxeon 3030 2 d ir augsta plūsma, karsts - Krāsa mērķtiecīga vidējā enerģijas gaismas diode. Karstā - Krāsu mērķauditorija nodrošina, ka gaismas diodes ir krāsu mērķa ietvaros lietojumprogrammas apstākļos - 85 grādi. Izmantojot nozares standarta iepakojumu 3,0 mm x 3,0 mm un 6 V virsmas stiprinājuma emitētāja risinājumā, Luxeon 3030 2 D līnija ir visos ANSI CCT un nodrošina efektivitāti un uzticamību, kas nepieciešama gan iekštelpu, gan āra apgaismojuma tirgiem.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Lumili |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3030 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 2700 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 90 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 116 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 120 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 6 V |
| Jaudas vērtējums: | 720 MW |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0,52 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | Luxeon 3030 2 D |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Lumili |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 5000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Greznība |
| Tips: | Mid - strāvas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,082453 oz |
Populāri tagi: L130-2790003000W21, Ķīna L130-2790003000W21 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:L130-4090003000W21
Nākamo:L130-2780003000W21
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







