
Apraksts
XLAMP® XQ-E gaismas diodes ir pieejamas divās versijās: augsta blīvums un augsta intensitāte. XQ-E augstā blīvuma LED ļauj apgaismojuma ražotājiem ievērojami samazināt to LED gaismas diožu lielumu un kopējās izmaksas, salīdzinot ar līdzīgu veiktspēju. 5- mm pēdas nospieduma gaismas diodes, nezaudējot lūmena izlaidi, efektivitāti vai uzticamību. XQ-E optiskās simetrijas, konsekventa dizaina kombinācija visās konfigurācijās un maza 1,6 mm x 1,6 mm pēda vienkāršo ražošanu un dizainu, vienlaikus nodrošinot lielisku krāsu sajaukšanu.
Jaunā XQ-E augstas intensitātes LED izmanto inovatīvu primāro optisko dizainu, kas optimizēts, lai nodrošinātu maksimālu Candela, it īpaši ar šauras staru sekundārās optikas palīdzību.
Funkcijas
• Cree LED mazākā apgaismojuma klases LED: 1,6 mm x 1,6 mm
• Pieejams augstas blīvuma un augstas intensitātes versijās dizaina elastībai
• Pieejams 70, 80 un 90 Cri White, Royal Blue, Blue, PC Blue, Cyan, PC Cyan, Green, PC laima, PC Amber, Red-Orang
• Maksimālā piedziņas strāva: 1,5 a (augsts blīvums un augsta intensitāte)
• Pārstāvi, kas ir lodējams - Jedec J -Std -020c saderīgs
• Neierobežots grīdas kalpošanas laiks mazāks vai vienāds ar 30 grādiem \/85% RH
• ROHS un sasniedz atbilstošu
• UL® atzīts komponents (E349212)
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | 1616 (4040 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 130 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 110 grād |
| Ja - uz priekšu strāva: | 350 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 2.84 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 1,6 mm |
| Platums: | 1,6 mm |
| Augstums: | 1,6 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 1,6 mm x 1,6 mm x 1,6 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| VR - reversais spriegums: | 1 V |
Populāri tagi: XQEAWT -00-0000-00000 BGE1, Ķīna XQEAWT -00-0000-00000 BGE1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







