
Xhp50d-h 0-0000-0 d 00 J40E1
Baltas gaismas diodes baltas 6500 k 68- CRI, XLAMP XHP50D
Apraksts
XLAMP® XHP50.3 gaismas diodes ir trešās paaudzes ekstrēmās augstas jaudas gaismas diodes, kas nodrošina labāko lūmena blīvumu, uzticamību un optisko kontroli, kas pieejama to lielumā. Izmantojot XHP ģimenes priekšrocības, apgaismojuma ražotāji var ievērojami samazināt sistēmas izmaksas, izmantojot mazāk optikas, PCB un siltuma izlietnes, nekā iespējams, izmantojot standarta gaismas diodes.
Trešās paaudzes XHP ģimenes gaismas diodes nodrošina uzlabotu optisko veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm, kā arī jaunu XHP50 augstas intensitātes versiju. XHP50.3 augsta intensitāte nodrošina divkāršu intensitāti esošajiem XHP50 dizainparaugiem.
XLAMP XHP50.3 gaismas diodes ir optimizētas āra un premium iekštelpu apgaismojuma lietojumprogrammām, kurām no maziem gaismekļiem ir nepieciešams liels daudzums gaismas, piemēram, stadiona, āra zona un arhitektūras uzmanības centrā.
Funkcijas
• Pieejams baltā krāsā un 3- V versijā vai 6- V & 12- V versijā (6- v/12 -V ir konfigurējams ar PCB izkārtojumu)
• Pieejams 5- STEP Easywhite® tvertnēs ar 3000 K līdz 5000 K CCT, 3- STEP EasyWhite tvertnes ar 2700 K līdz 5000 K un 2- STEP EVIDWITH STIPS ar 2700 K līdz 4000 K CCT
• Pieejams ANSI baltās tvertnēs ar 3000 K līdz 7000 K CCT
• Pieejams standartā, 70-, 80-, 90- un 95- minimālās CRI opcijas
• Apraides krāsu opcija 5700 K nodrošina maksimālu veiktspēju TV pasākumiem, kuriem nepieciešams īpaši augsts TLCI
• Sadalīts ar 85 grādiem.
• Zema termiskā pretestība: 0. 4 grāds /W • Plaša skata leņķis: 120 grāds
• Neierobežots grīdas kalpošanas laiks mazāks vai vienāds ar 30 ºC/85% RH
• Pārstāvi, kas ir lodējams
• UL® atzīts komponents (E349212)
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 2020 (5050 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1239 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 68 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| Ja - uz priekšu strāva: | 3 A, 1.5 A |
| VF - uz priekšu spriegums: | 6 V, 12 V |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 1 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Sērija: | Xhp50d-hi |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: XHP50D-H 0-0000-0 D 00 J40E1, Ķīna XHP50D-H 0-0000-0 D 00 J40E1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







