
XPLAWT-00-0000-0000V4051
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 75-crI, xlamp xplawt
Apraksts
XLAMP® XP - L gaismas diodes ir pieejamas divās versijās: augsta blīvuma (HD) un augstas intensitātes (HI).
XLAMP XP - L HD LED ir visaugstākais diskrēts Cree LED HD LED klasē, piegādājot nākamās paaudzes lūmena izvadi un efektivitāti kompaktā 3,45 mm x 3,45 mm xp pēdas nospiedumā. Cree LED HD gaismas diodes, kas optimizētas, lai nodrošinātu maksimālo lūmena jaudu nelielā formā, ļauj apgaismojuma ražotājiem uzlabot jebkura apgaismojuma dizaina veiktspēju, radīt mazākas un lētākas sistēmas un izstrādāt jaunus apgaismojuma risinājumus, kas iepriekš nebija iespējami.
XLAMP XP - L HI LED ir pirmā no Cree LED jaunās klases augstas - intensitātes gaismas diodes, kas optimizētas, lai nodrošinātu maksimālo sveču palīdzību, izmantojot sekundāro optiku. XP - L HI LED nodrošina par 120 procentiem vairāk Candela nekā XP - L HD LED caur to pašu optiku. XP - L HI LED piesaista nozares augstāko singlu - Die veiktspēju un jaunu novatorisku primāro optisko dizainu, kas radikāli samazina optiskā avota izmēru, lai nodrošinātu gan lūmenus, gan intensitāti.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6200 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 491 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 65 |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 1.05 A |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.79 V |
| Jaudas vērtējums: | 3 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,68 mm |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,45 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | Xplawt |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| Konfigurācija: | Viens |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,003527 oz |
Populāri tagi: XPLAWT-00-0000-0000V4051, Ķīna XPLAWT-00-0000-0000V4051 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







