
Apraksts
XLAMP® XP - G4 gaismas diodes ir ceturtās paaudzes Cree LED standarta - iestatīšana XP - G produktu saime, kas raksturo gan labāko - -} klases efektivitāti, gan optisko veiktspēju. Jaunās funkcijas šajā paaudzē ietver lielāku maksimālo piedziņas strāvu 3000 mA un optimizēts optiskais profils, kas maksimāli palielina gaismas izvadi uz ass.
Ar tādiem pašiem mehāniskiem izmēriem kā XP - G3, XP - G4 ir vienkāršs jaunināšanas ceļš daudziem lieljaudas LED dizainparaugiem. XP - G4 nodrošina augstāku maksimālo strāvas un zemāku siltuma pretestību nekā konkurējošām lieljaudas gaismas diodēm, nodrošinot jaunus izvades un uzticamības līmeņus daudzām apgaismojuma lietojumprogrammām.
XLAMP XP - G4 gaismas diodes ir optimizētas plašam virziena apgaismojuma lietojumprogrammu klāstam, kur ir kritiska gaismas vadība un ilga kalpošanas laiks, ieskaitot āra, iekštelpu premium, arhitektūras, pārnēsājamas un izklaides.
Šajā dokumentā termins balts apzīmē balto XP - G4 gaismas diodi, neņemot vērā tā standarta vai augstās intensitātes (HI) funkcijas. Terminu standarts un HI tiek izmantoti, ja nepieciešams, lai atšķirtu standarta XP - G4 LED veiktspēju no HI XP - G4 LED.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 360 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,26 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Zīmols: | Cree Led |
| Konfigurācija: | Viens |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: XPGEWT-01-0000-00000BPE3, Ķīna XPGEWT-01-0000-00000BPE3 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







