
XMLBWT-00-0000-000BT50E5
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 70-crI, xlamp xmlbwt
Apraksts
XLAMP® XM - L2 LED balstās uz bezprecedenta oriģinālā XM - L veiktspējas veiktspēju, palielinot lūmena izvadi līdz 20%, vienlaikus nodrošinot precīzu optisko kontroli. XM - L2 LED ir tāds pats mehāniskais un optiskais pēdas kā oriģinālajam XM - L, nodrošinot nemanāmu jaunināšanas ceļu un saīsinātu dizaina ciklu. XLAMP XM - L2 gaismas diodes ir ideāla izvēle apgaismojuma lietojumprogrammām, kur ir nepieciešama augsta gaismas izeja un maksimālā efektivitāte, piemēram, LED spuldzes, āra apgaismojums, pārnēsājams apgaismojums, iekštelpu apgaismojums un saules enerģija - darbināms apgaismojums.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 260 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 125 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 10 W |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 3,02 mm |
| Objektīva izmēri: | 4,52 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | Xmlbwt |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Vienības svars: | 0,007055 oz |
Populāri tagi: XMLBWT-00-0000-000BT50E5, Ķīna XMLBWT-00-0000-000BT50E5 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







