
Apraksts
XLAMP® XHP35.2 Pro9 ™ LED ir nākamā paaudze Extreme High Engine gaismas diodes, kas pieejamas XP pēdas nospiedumā. XHP35.2 Pro9 LED, kas veidots uz Cree LED jaunākās augstās - Power LED masīva tehnoloģijas, uzlabo XHP35 gaismas diodes sprieguma raksturlielumus, efektivitāti un uzticamību tajā pašā 3,45 mm x 3,45 mm pēdas nospiedumā. Jaunais XHP35.2 Pro9 LED nodrošina vieglu kritienu - jaunināšanā, lai apgaismojuma ražotāji varētu sasniegt augstāku sistēmu LPW esošajos XHP35 dizainos ar minimālām sistēmas pārveidošanas izmaksām. XHP35.2 Pro9 LED piedāvā augstu - intensitātes opciju. Šajā dokumentā termins XHP35.2 PRO9 apzīmē XHP35.2 PRO9 vadību, neņemot vērā augstu blīvumu vai augstu intensitāti. Ja nepieciešams, lai diferencētu abu iespēju veiktspēju, tiek izmantoti termini augsts blīvums un augsta intensitāte.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 475 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 130 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 11.2 V |
| Jaudas vērtējums: | 4 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 2,65 mm |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 150 C |
| Objektīva krāsa: | Dzeltens |
| Objektīva izmēri: | 3,45 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | XHP35.2 Pro9 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Cree Led |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 500 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: XHP35B-00-0000-0DPUC440G, Ķīna XHP35B-00-0000-0DPUC440G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







