
Xbdawt-00-0000-000000ee1
Baltas gaismas diodes baltas 6500 K 75 - CRI, XLAMP XB-D sērija
Apraksts
XLAMP® XB - D LED nodrošina nākamo - paaudzes veiktspēju, cenu un izmēru visām LED apgaismojuma lietojumprogrammām. XB - D pēdas nodrošina mazākus dizainus ar blīvi iesaiņotiem masīviem, lai labāk sajauktu un koncentrētu gaismu un koncentrēšanos. XB - D ir kopīgs pēdas un vienots paketes dizains visās balto un krāsu konfigurācijās, vienkāršojot plati un optiskos dizainus daudzām LED sistēmām. XB - D ir optimizēts, lai dramatiski pazeminātu sistēmas izmaksas jebkurā apgaismojuma lietojumprogrammā, sākot no iekštelpu un āra apgaismojuma līdz arhitektūras un transporta apgaismojumam.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 114 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.9 V |
| Jaudas vērtējums: | 3 W |
| Garums: | 2,45 mm |
| Platums: | 2,45 mm |
| Augstums: | 1,84 mm |
| Objektīva izmēri: | 2,17 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Sērija: | XB - D balts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| VR - Reversais spriegums: | 5 V |
| Vienības svars: | 0,007137 oz |
Populāri tagi: XBDAWT-00-0000-000000EE1, Ķīna XBDAWT-00-00000000EE1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







