
Apraksts
XLamp® XP-E2 LED balstās uz vēl nebijušu oriģinālā XP-E veiktspēju, palielinot lūmena izvadi līdz pat 20%, vienlaikus nodrošinot vienu LED punktveida avotu precīzai optiskai vadībai. XP-E2 LED ir tāda pati kā oriģinālajam XP-E, nodrošinot nemanāmu jaunināšanas ceļu uz vairāk lūmenu un/vai lielāku efektivitāti, vienlaikus saīsinot projektēšanas ciklu esošajiem XP klientiem.
XLamp X
XP{0}}E2 LED piedāvā S Line tālu sarkanu opciju. Šajā dokumentā termins tālu sarkans apzīmē tālu sarkano XP{3}}E2 LED neatkarīgi no tā efektivitātes. Termini “tāls sarkans” un “S Line tālu sarkans” tiek lietoti, ja nepieciešams, lai atšķirtu XP-E2 S Line tālu sarkanās gaismas diodes veiktspēju no XP-E2 LED bez S Line opcijas.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree LED |
| Produkta kategorija: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Sarkanas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | SMD-2 |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 740 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Tāls Sarkans |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 325 mW |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 350 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 1.85 V |
| Jaudas reitings: | 3 W |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,06 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ūdens Skaidrs |
| Sērija: | XP-E2 |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Iepakojums: | MouseReel |
| Zīmols: | Cree LED |
| Augstums: | 2,26 mm |
| Garums: | 3,45 mm |
| Produkta veids: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Veids: | Vienkrāsainas gaismas diodes |
| Skata leņķis: | 140 grādi |
| Platums: | 3,45 mm |
| Vienības svars: | 0,006582 unces |
Populāri tagi: xpebfr-l1-0000-00801, Ķīna xpebfr-l1-0000-00801 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







