
CXB3590-0000-000N0HCD35G
Baltas gaismas diodes balta 3500 K 80-CRI, XLAMP CXB3590-36V
Apraksts
XLAMP® CXB3590 LED masīvs ir spilgtākais CXA saimes otrās paaudzes loceklis, kas nodrošina līdz 30% augstāku efektivitāti un līdz 20% augstākiem lūmeniem nekā pirmajai paaudzei tajā pašā LES. Augstākas veiktspējas otrās paaudzes CXA LED bloki nodrošina kritumu - veiktspējas jaunināšanā uz esošajiem CXA LED dizainparaugiem, lai saīsinātu produktu izstrādes laiku. Pieejams 2 -STEP, 3 -STEP un 5 -STEP Easywhite® tvertnēs, CXB3590 LED nodrošina augstu lūmena izvadi un augstu efektivitāti vienā, viegli - uz - paketi, kas novērš nepieciešamību pēc reflow lodēšanas. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXB3590 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 12000 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 2.4 A |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 86.4 W |
| Garums: | 34,85 mm |
| Platums: | 34,85 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 30 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Sērija: | CXB3590 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 34,85 mm x 34,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 50 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Xlamp |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,190479 oz |
Populāri tagi: CXB3590-0000-000N0HCD35G, Ķīna CXB3590-0000-000N0HCD35G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







