
CXA1507-0000-000N0YE435G
Baltas gaismas diodes balta 3500 K 93-CRI, XLAMP CXA1507-36V
Apraksts
XLAMP® CXA1507 LED masīvs paplašina CREE LED saišķi augstas plūsmas, daudzdaļīgu masīvu ģimenē mazākā, viegli lietojama platformā. Izmantojot XLAMP LED apgaismojuma klases uzticamību, CXA1507 mazā, vienmērīgā izstarojošā virsma ļauj gan virziena, gan virziena apgaismojuma lietojumprogrammas, ieskaitot lampu modernizāciju un gaismekļu dizainu. Pieejams 2 -STEP, 3 -STEP un 4 -STEP krāsu konsekvencē, un ar 9 mm optisko avotu CXA1507 nodrošina jaunus plūsmas un efektivitātes līmeņus šim formas faktoram. CX ģimenes LED dizaina rokasgrāmata sniedz pamatinformāciju par prasībām, lai veiksmīgi izmantotu CXA1507 LED gaismekļu dizainos.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Cree Led |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltā vālītes gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | COB - chip - on - dēlis |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 635 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 93 |
| Skatīšanās leņķis: | 115 grād |
| If - uz priekšu strāvas: | 200 mA |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 36 V |
| Jaudas vērtējums: | 14.8 W |
| Garums: | 15,85 mm |
| Platums: | 15,85 mm |
| Augstums: | 1,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 8,9 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš plakans |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | CXA1507 |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Cree Led |
| LED lielums: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 100 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
Populāri tagi: CXA1507-0000-000N0YE435G, Ķīna CXA1507-0000-000N0YE435G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







