
SST-20-WDS-A120-L3501
Baltas gaismas diodes Baltas 5000 K 65-CRI, SST-20 Series
Apraksts
• Augsta spilgtuma auksti baltas gaismas diodes ar maksimālo jaudu, kas pārsniedz 1000 lm @ 3A, 85 grādi.
• Augsts monolītā emitētāja lūmena blīvums, līdz 518 lm/mm2 (6500K), ideāli piemērots optiskās efektivitātes maksimizēšanai augstas-izvades gadījumā, staru kūļa shēma ir kritiska
apgaismojuma lietojumprogrammas.
• Maksimālā piedziņas strāva: 3 A
• Gaismas efektivitāte: tips . 206 lm/W pie 350 mA, 85 grādi (6500 K)
• Krāsu temperatūra: 5000K, 5700K, 6500K
• Krāsu atveidošanas indekss: min. 65, tips. 70
• Zema termiskā pretestība: 1,6 grādi C/W • ANSI-saderīgas krāsainības tvertnes
• Pieejami LM{0}} 000 stundu testa dati, lielisks TM-21 kalpošanas laiks un krāsu stabilitāte
• Pieejams 2 lodēšanas nospieduma konfigurācijās
• Elektriski izolēts siltuma ceļš
• 8 kV HBM ESD reitings atbilstoši ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• Saderīgs ar RoHS un REACH
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| Piegādes ierobežojumi: |
Mouser pašlaik nepārdod šo produktu jūsu reģionā. |
| RoHS: | Sīkāka informācija |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Iepakojums/kaste: | 1414 (metriska 3535) |
| Apgaismojuma krāsa: | Forši Balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 560 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 65 |
| Skata leņķis: | 120 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 1.5 A |
| Vf - priekšējais spriegums: | 3 V |
| Jaudas reitings: | 10 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 1,98 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Lēcas forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ūdens Skaidrs |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| Mitruma jutīgs: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,013539 unces |
Populāri tagi: sst-20-wds-a120-l3501, Ķīna sst-20-wds-a120-l3501 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







