
Apraksts
PCB termināļa bloks; svira; 6 mm²; Tapu atstarpe 7,5 mm; 8 - pole; Iegremdēšanas būris Clamp®; pelēks
PCB termināļa bloks, 2606 sērija, pelēks
Mūsu PCB termināļa bloks (vienuma numurs 2606 - 1108/010 - 000) ir ideāls veids, kā ātri un droši savienot vadītājus. Tas ir universāls savienotājs, kuru var izmantot gandrīz jebkur, piemēram, kā spraudņpilsētas PCB savienotājs, paneļu padeves galvene, sliedes savienotājs - uzstādīšanas termināļu bloki vai peldošs savienotājs dažādām montāžas metodēm. Mūsu PCB spailes bloks ir novērtēts ar 1000 V, un tas ir paredzēts, lai apstrādātu novērtēto strāvu līdz 41 A. Kā tāds tas ir piemērots augstām - ielādes lietojumprogrammām. Sloksnes garumam jābūt no 11 mm līdz 13 mm, savienojot vadītājus ar šo PCB spailes bloku. Šis savienotājs, kas attēlots ar vienu diriģenta termināli kopā ar spiedienu - Cage Clamp®, nodrošina uzticamu veiktspēju. Push - Cage Clamp® tehnoloģijā nodrošina universālu savienojuma risinājumu visiem diriģentu veidiem. Tas ļauj gan cietiem, gan smalkiem - iesprostotiem vadītājiem ar ferruliem ievietot tieši skavas punktā, bez nepieciešamības pēc instrumentiem. Izmēri: 62,9 x 28 x 24,3 mm (platums x augstums x dziļums). Atkarībā no diriģenta veida šis PCB termināļa bloks ir paredzēts vadītāju šķērsgriezumiem, sākot no 0,2 mm² līdz 10 mm². Ar šo termināla sloksni var savienot līdz astoņiem potenciāliem / astoņiem stabiem, izmantojot astoņus saspiešanas punktus vienā līmenī. Sprādziena atspere ir izgatavota no hroma-niķeļa atsperes tērauda (CRNI), pelēkais korpuss ir izgatavots no poliamīda (PA66) izolācijai, un kontakti ir izgatavoti no elektrolītiskā vara (ECU). Kontakta virsma ir pārklāta ar alvu. Šī PCB termināļa bloka darbībai tiek izmantota svira. THT tiek izmantots PCB termināļa bloka salikšanai. Ievietojiet vadītāju tāfelē 0 grādu leņķī. Lodēšanas tapas, kas šķērsgriezumā ir 1,5 x 1,2 mm un 4 mm garas, ir izvietotas visā termināla sloksnē (pakāpeniski). Vienam potenciālam ir viena lodēšanas tapa.
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 8 |
| Kopējais potenciālu skaits | 8 |
| Savienojuma veidu skaits | 1 |
| Līmeņu skaits | 1 |
1. savienojums
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Acctation Type | Svira |
| Ciets vadītājs | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,2… 6 mm² |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 0,5… 6 mm² |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar dvīņu ferrulu | 0,25… 2,5 mm² |
| Sloksnes garums | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 collas |
| Diriģenta savienojuma virziens ar PCB | 0 grāds |
| Pola numurs | 8 |
Fiziskie dati
| Tapu atstatums | 7,5 mm / 0,295 collas |
| Platums | 62,9 mm / 2,474 collas |
| Augstums | 28 mm / 1,102 collas |
| Augstums no virsmas | 24 mm / 0,945 collas |
| Dziļums | 24,3 mm / 0,957 collas |
| Lodēšanas tapas garums | 4 mm |
| Lodēšanas tapu izmēri | 1,5 x 1,2 mm |
| Urbts cauruma diametrs ar toleranci | 2 (+0.1)mm |
PCB kontakts
| PCB kontakts | Tht |
| Lodēšanas tapu izkārtojums | Visā spailes joslā (pakāpeniski) |
| Lodēšanas tapu skaits uz potenciālu | 1 |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | pelēks |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Pagrāpjošs pavasara materiāls | Chrome - niķeļa atsperes tērauds (CRNI) |
| Kontakta materiāls | Elektrolītiskais varš (ECu) |
| Kontaktu pārklājums | Alvas |
| Ugunsgrēka slodze | 0,493MJ |
| Pievada krāsa | apelsīns |
| Svars | 30,7g |
Jauna funkcija
| Ierobežot temperatūras diapazonu | -60… +105 grāds |
| Apstrādes temperatūra | -35… +60 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -60… +105 grāds |
Komerciālie dati
| PU (SPU) | 27 gab |
| Iepakojuma tips | bokss |
| Izcelsmes valsts | Plācenīte |
| Gtin | 4066966395464 |
| Muitas tarifa numurs | 85369010000 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121409 |
| Etim 9.0 | EC002643 |
| ETIM 8.0 | EC002643 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 2606-1108/010-000, Ķīna 2606-1108/010-000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







