
Apraksts
2 - diriģenta atvienojiet termināļa bloku; ar pagrieziena nazi atvienošanos; ar testa iespēju; apelsīnu atvienošanas saite; din - sliede 35 x 15 un 35 x 7,5; 4 mm²; Iegremdēšanas būris Clamp®; 4,00 mm²; sarkans
2004. sērija atvieno termināli ar darbības rīku
Atvienojiet termināli, vienības numurs 2004 - 1673, nodrošina vienkāršu un drošu savienojumu. Diriģenta savienojumam ar šo atvienoto termināli ir nepieciešami no 11 līdz 13 mm noņemšanas garumi. Šī produkta pamatā ir spiediens - Cage Clamp® tehnoloģijā. Push - Cage Clamp® ir apkope - Bezmaksas universāls savienojums visiem diriģentu tipiem, pievienojot tiešo savienojumu: Push - in. Stingrus vadītājus, kā arī iesprostotus vadītājus ar ferruliem var savienot tieši bez instrumentiem. Diriģentu pirmapstrāde, piemēram, gofrējot uz ferruliem, nav nepieciešama. Izmēri ir (6,2 x 71,2 x 44,2) mm platumā x augstums x dziļums. Šis atvienošanas terminālis ir piemērots vadītāju šķērsgriezumiem no 0,5 mm² līdz 6 mm², atkarībā no vadītāja veida.
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 2 |
| Kopējais potenciālu skaits | 1 |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Džemperu spraugu skaits | 2 |
1. savienojums
| Savienojuma tehnoloģija | Push - Cage Clamp® |
| Aktīvā tips | Darbības rīks |
| Savienojamie vadītāju materiāli | Vara |
| Nominālais krustojums - sadaļa | 4 mm² |
| Ciets vadītājs | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 1… 6 mm² / 14… 10 awg |
| Iesprostots diriģents | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| PIEZĪME (Diriģenta krustojums - sadaļa) | Atkarībā no diriģenta raksturlieluma diriģentu ar mazāku krustu - sekciju var arī ievietot, izmantojot push - pārtraukumā. |
| Sloksnes garums | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 collas |
| Vadu virziens | Priekšējais - ieraksta vads |
Fiziskie dati
| Platums | 6,2 mm / 0,244 collas |
| Augstums | 71,2 mm / 2,803 collas |
| Dziļums no augšējā - din - sliedes mala | 32,9 mm / 1,295 collas |
| Dziļums | 44,2 mm / 1,74 collas |
Mehāniskie dati
| Montāžas tips | DIN-35 dzelzceļš |
| Marķēšanas līmenis | Centra/sānu marķējums |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | sarkans |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Ugunsgrēka slodze | 0,205MJ |
| Svars | 10,3g |
Vides prasības
| Apstrādes temperatūra | -35… +85 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -60… +105 grāds |
Komerciālie dati
| PU (SPU) | 50 gab |
| Iepakojuma tips | Bokss |
| Izcelsmes valsts | Cn |
| Gtin | 4066966678826 |
| Muitas tarifa numurs | 85365080000 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121410 |
| Etim 9.0 | EC000902 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 2004-1673, Ķīna 2004-1673 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







