
Apraksts
Izplatīšanas termināļa bloks; ar darbības spraugām; 1 x 16 mm² / 6 x 4 mm²; ar integrētu gala plāksni; Ex E II un EX I lietojumprogrammām; sānu un centra marķējums; din - sliede 35 x 15 un 35 x 7,5; Push - Cage Clamp®; 16,00 mm²; zils
Izplatīšanas termināļu bloku 2016. gada sērija ar darbības rīku
Šis sadales termināļa bloks, vienuma numurs 2016 - 8034, koncentrējas uz pareizu elektrisko uzstādīšanu. Diriģenta savienošanai nepieciešami no 18 līdz 20 mm noņemšanas garumi. Izplatīšanas termināla bloki ļauj veikt ārkārtīgi kompaktu potenciālu sadalījumu, izmantojot tikai vienu termināli. To dizains ļauj savienot lielāku diriģenta krustojumu - sekcijas vienā pusē un vairākas mazāka vadītāja krusteniskā - sadaļas no otras. Papildus potenciālajam sadalījumam šos termināļu blokus var izmantot arī potenciālai savākšanai. Šis produkts ir aprīkots ar push - Cage Clamp® un Push - Cage Clamp® tehnoloģijā. Push - Cage Clamp® ir apkope - Bezmaksas universāls savienojums visiem diriģentu tipiem, pievienojot tiešās pievienošanas ieguvumu: Push - in. Stingrus vadītājus, kā arī smalkus {- iesprostotus vadītājus ar ferrulām var tikt pievienoti tieši bez instrumentiem. Diriģentu pirmapstrāde, piemēram, gofrējot uz ferruliem, nav nepieciešama. Izmēri ir (12,8 x 87 x 43,5) mm platumā x augstums x dziļums. Atkarībā no vadītāja tipa šis sadales termināļa bloks ir paredzēts vadītāju šķērsošanai - sekcijām no 0,5 mm² līdz 16 mm² vienā pusē un vadītājam šķērsot - sekcijas no 0,5 mm² līdz 6 mm² uz otru. Šis padeves termināļa bloks darbojas, izmantojot darbības rīku. TopJOB® S spaiļu bloki nodrošina drošu elektrisko savienojumu dažādos rūpniecības lietojumos, kā arī mūsdienu ēku iekārtās. Tikai ar vienu termināla bloku sistēmu jūs varat strādāt jebkur pasaulē un visās lietojumprogrammās. Šis produkts ir piemērots noteiktām EX lietojumprogrammām (sk. Produktu datu lapu).
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 7 |
| Kopējais potenciālu skaits | 1 |
| Līmeņu skaits | 1 |
1. savienojums
| Savienojuma veids | Ieguldījums |
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Savienojuma punktu skaits | 1 |
| Acctation Type | Darbības rīks |
| Savienojamie vadītāju materiāli | Vara |
| Nominālais krustojums - sadaļa | 16 mm² |
| Ciets vadītājs | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| PIEZĪME (Diriģenta krustojums - sadaļa) | Atkarībā no diriģenta raksturlieluma diriģentu ar mazāku krustu - sekciju var arī ievietot, izmantojot push - pārtraukumā. |
| Sloksnes garums | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 collas |
2. savienojums
| Savienojuma veids | Izvade |
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Savienojuma punktu skaits | 6 |
| Ciets vadītājs | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 1,5… 6 mm² / 16… 10 AWG |
| Iesprostots diriģents | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar neizolētu grēku | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Sloksnes garums | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 collas |
Fiziskie dati
| Platums | 12,8 mm / 0,504 collas |
| Augstums | 87 mm / 3,425 collas |
| Dziļums no augšējā - din - sliedes mala | 36,9 mm / 1,453 collas |
| Dziļums | 43,5 mm / 1,713 collas |
Mehāniskie dati
| Montāžas tips | DIN-35 dzelzceļš |
| Marķēšanas līmenis | Centra/sānu marķējums |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | zils |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Pagrāpjošs pavasara materiāls | Chrome - niķeļa atsperes tērauds (CRNI) |
| Ugunsgrēka slodze | 0,626MJ |
| Svars | 31,3g |
Vides prasības
| Apstrādes temperatūra | -35… +85 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -60… +105 grāds |
Komerciālie dati
| PU (SPU) | 7 datori |
| Iepakojuma tips | Bokss |
| Izcelsmes valsts | Plācenīte |
| Gtin | 4066966661903 |
| Muitas tarifa numurs | 85369010000 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121410 |
| Etim 9.0 | EC000897 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 2016-8034, Ķīna 2016-8034 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







