
2016-7601
2-LONDUCTOR APDROŠINĀŠANAS Termināla bloki izplatīšanas kastēm
Apraksts
2 - Diriģenta piegādes termināļu bloki izplatīšanas kastēm; 16 mm²; sānu un centra marķējums; din - sliede 35 x 15 un 35 x 7,5; Iegremdēšanas būris Clamp®; 16,00 mm²; pelēks
Caur termināla bloku, 2016. gada sērija, darbības rīks
Izbaudiet kļūdu - bezmaksas elektriskās instalācijas ar to caur termināla bloku (vienuma numurs 2016 - 7601). Termināla bloks darbojas arī kā piegādes modulis. Sloksnes garumam jābūt no 18 mm līdz 20 mm, savienojot vadītājus ar to caur termināla bloku. Šim produktam ir vadītāju termināļi un Cage Clamp® izmanto push -. Push - Cage Clamp® tehnoloģijā nodrošina universālu savienojuma risinājumu jebkura veida vadītājam. Tas ļauj gan cietiem, gan smalkiem - iesprostotiem vadītājiem ar ferruliem ievietot tieši skavas punktā bez instrumentu nepieciešamības. Tas caur termināla bloku ir piemērots vadītāju šķērsgriezumam, sākot no 0,5 mm² līdz 16 mm². Tas nāk ar vienu līmeni un diviem iespīlēšanas punktiem, kurus varat izmantot, lai savienotu vienu potenciālu. Pelēkais korpuss ir izgatavots no poliamīda (PA66) izolācijai. Šie uzstādīšanas sliedes stiprinājuma spaiļu bloki ir uzstādīti, izmantojot DIN-35 sliedes.
Savienojuma dati
| Iespīlēšanas vienības | 2 |
| Kopējais potenciālu skaits | 1 |
| Līmeņu skaits | 1 |
| Džemperu spraugu skaits | 2 |
1. savienojums
| Savienojuma tehnoloģija | Push - būra skavā® |
| Aktīvā tips | Darbības rīks |
| Savienojamie vadītāju materiāli | Vara |
| Nominālais krustojums - sadaļa | 16 mm² |
| Ciets vadītājs | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Ciets diriģents; Push - pārtraukumā | 6… 16 mm² / 14… 6 AWG |
| Smalks - Balasta vadītāja | 0,5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar izolētu grēku | 0,5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Smalks - iesprostots diriģents; ar ferrulu; Push - pārtraukumā | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| PIEZĪME (Diriģenta krustojums - sadaļa) | Atkarībā no diriģenta raksturlieluma diriģentu ar mazāku krustu - sekciju var arī ievietot, izmantojot push - pārtraukumā. AWG specifikācijas tika pārveidotas atbilstoši IEC. |
| Sloksnes garums | 18… 20 mm / 0,71… 0,79 collas |
| Vadu virziens | Priekšējais - ieraksta vadu vadi |
Fiziskie dati
| Platums | 12 mm / 0,472 collas |
| Augstums | 85,7 mm / 3,374 collas |
| Dziļums no augšējā - din - sliedes mala | 40,8 mm / 1,606 collas |
Mehāniskie dati
| Montāžas tips | DIN-35 dzelzceļš |
| Marķēšanas līmenis | Centra/sānu marķējums |
Materiālu dati
| Piezīme (materiālu dati) | Informāciju par materiālu specifikācijām var atrast šeit |
| Krāsa | pelēks |
| Materiālo grupa | I |
| Izolācijas materiāls (galvenais korpuss) | Poliamīds (PA66) |
| Uzliesmojamības klase uz UL94 | V0 |
| Ugunsgrēka slodze | 0,062MJ |
| Svars | 29,4g |
Vides prasības
| Apstrādes temperatūra | -35… +85 grāds |
| Nepārtraukta darba temperatūra | -60… +105 grāds |
Komerciālie dati
| Produktu grupa | 22 (Topjob S) |
| PU (SPU) | 20 gab |
| Iepakojuma tips | bokss |
| Izcelsmes valsts | Plācenīte |
| Gtin | 4045454725082 |
| Muitas tarifa numurs | 85369010000 |
Produktu klasifikācija
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-20 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-46 |
| Etim 9.0 | EC000897 |
| ETIM 8.0 | EC000897 |
| Eccn | Nav ASV klasifikācijas |
Vides produktu atbilstība
| ROHS atbilstības statuss | Atbilstoši, nav atbrīvojuma |
Populāri tagi: 2016-7601, Ķīna 2016-7601 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







