
Ca16674_olga - o
LED objektīvu un komplektu montāžas 1. kārta 32,0 mm (d) 19,05 mm (
Apraksts
Olga - o ~ 20 grādu + 40 grāda ovāla stars. Montāža ar turētāja un uzstādīšanas lenti.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Ledils |
| Produktu kategorija: | LED objektīvi un komplekti |
| Produkta tips: | LED objektīvi |
| Tips: | Objektīvs ar turētāju |
| Lietošanai ar: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seula |
| Diametrs: | 32 mm |
| Skatīšanās leņķis: | 20 grādus, 40 grādus |
| Iepakojums: | Paplāte |
| Zīmols: | Ledils |
| Augstums: | 19,1 mm |
| Forma: | Ap |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 66 |
| Apakškategorija: | LED apgaismojums |
| Darba izbeigšanas stils: | Lente, tapa |
| Vienības svars: | 0,373516 oz |
Populāri tagi: CA16674_OLGA - O, Ķīna CA16674_OLGA - O ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:CA18063_OLGA - WW
Nākamo:Ca16127_olga - s
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







