
Rs -15-12
Komutācijas barošanas avoti 15.6W 12V 1.3a
Apraksts
Funkcijas:
- Universālā maiņstrāvas ieeja \/ pilna diapazons
- Aizsardzība: īssavienojums \/ pārslodze \/ virs sprieguma \/ virs temperatūras
- Atdzesēšana ar bezmaksas gaisa konvekciju
- LED indikators ieslēgšanai
- 100% pilna slodzes sadedzināšanas pārbaude
- Nav kravas enerģijas patēriņa<0.5W
- Visi izmanto 105'c garo mūžu elektrolītiskos kondensatorus
- Iztur 300 VAC pārsprieguma ievadi 5 sekundes
- Augsta darba temperatūra līdz 70^c
- Izturēt 5G vibrācijas testu
- Augsta efektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta uzticamība!
- 3 gadu garantija
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Barošanas avotu maiņa |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Izejas sprieguma kanāls 1: | 12 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Izejas jauda: | 16 W |
| Atvērts rāmis\/slēgts: | Slēgts |
| Ieejas spriegums: | 85 VAC līdz 264 VAC, 120 VDC līdz 370 VDC |
| Izvades strāvas kanāls 1: | 1.3 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Montāžas stils: | Šasija |
| Garums: | 62,5 mm (2,461 collas) |
| Platums: | 51 mm (2,008 collas) |
| Augstums: | 28 mm (1,102 collas) |
| Sērija: | Rs -15 |
| Apstiprinājumi: | Lv 60950-1 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Atbilstība: | Lv 60950-1 |
| Produkta tips: | Barošanas avotu maiņa |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 108 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Daļa # pseidonīmi: | Lm 15-23 b12 |
| Vienības svars: | 4.585615 oz |
Populāri tagi: RS -15-12, Ķīna RS -15-12 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:ERP-350-24
Nākamo:LRS-350-12
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







