
Apraksts
Vidējais akas mdr ac - DC DIN sliedes barošanas avoti ir no 10W līdz 96W Ultra Slim barošanas avoti plastmasas apvalkā. Vidējais akas mdr ac - DC DIN sliedes barošanas avoti ir universāla maiņstrāvas ieeja / pilna diapazons un īssavienojums, pārslodze un aizsardzība pret pārspriegumu. MDR funkcijas Nr. - Slodzes enerģijas patēriņš<0.75W to 1W.
Funkcijas
- Plastmasas korpuss, īpaši slaids
- Universālā maiņstrāvas ieeja / pilna diapazons
- Nav kravas enerģijas patēriņa<0.75W to 1W
- Salieciet uz rūpniecisko dzelzceļu TS-35 / 7,5 vai 15
- Uzbūvēts - aktīvajā PFC funkcijā
- DC OK signāla izvade (MDR-10/20)
- DC OK releja kontakts (MDR-40/60/100)
- I klase, Div 2 Bīstamās vietas T4 (MDR-40/60)
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | DIN dzelzceļa barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Papildu maiņa |
| Ievades tips: | 1 fāzes / vienas fāzes |
| Izejas jauda: | 60 W |
| Ieejas spriegums: | 85 VAC līdz 264 VAC, 120 VDC līdz 370 VDC |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 48 VDC |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 1.25 A |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Garums: | 100 mm (3,937 collas) |
| Platums: | 40 mm (1,575 collas) |
| Augstums: | 90 mm (3,543 collas) |
| Sērija: | MDR-60 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Montāžas stils: | Din dzelzceļa stiprinājums |
| Produkta tips: | DIN dzelzceļa barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 42 |
| Apakškategorija: | AC - DC barošanas avots |
| Vienības svars: | 11.640407 oz |
Populāri tagi: MDR-60-48, Ķīna MDR-60-48 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:CSP-3000-400
Nākamo:RPS-500-24-SF
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







