
Apraksts
LPV-150 un LPVL-150 ir 150W vienas izejas barošanas avoti, kas īpaši un lieliski darbojas ar Forled apgaismojumu un LED kustīgo zīmju lietojumprogrammām. Šīs divas sērijas kā LL klases strāvas nodaļa ir izvietota ar UL 94V-0 nominālo liesmas slāpējošo plastmasas iežogojumu. LP67 dizains ļauj katram modelim izmantot lietošanu sausās, mitrā un mitrā vietā. Abas sērijas ir nemainīgs sprieguma režīma dizains, ko LPV-150 tiek piedāvāti dažādi modeļi ar 12 V, 15 V, 24 V, 36 V un 48 V, kur LPVL-150 ir 12 V un 24 V.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | LED barošanas avoti |
| ROHS: | Detaļa |
| Darbības režīms: | Pastāvīgs spriegums (CV) |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 10 A |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 12 VDC |
| Izejas jauda: | 150 W |
| Ieejas spriegums: | 180 VAC līdz 305 VAC, 254 VDC līdz 431 VDC |
| Aptumšošana: | Bez aptumšošanas |
| Rezultātu skaits: | 1 izlaide |
| Montāžas stils: | Šasijas stiprinājums |
| Garums: | 191 mm (7,52 collas) |
| Platums: | 63 mm (2,48 collas) |
| Augstums: | 37,5 mm (1,476 collas) |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Sērija: | LPV-150 |
| IP vērtējums: | IP67 |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 65 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 25 C |
| Atvērts rāmis/slēgts: | Slēgts |
| Darba temperatūras diapazons: | - 25 c uz + 65 c |
| Produkta tips: | LED barošanas avoti |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 20 |
| Apakškategorija: | Barošanas avoti |
| Vienības svars: | 1,631 mārciņa |
Populāri tagi: LPV-150-12, Ķīna LPV-150-12 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri:LPV-150-24
Nākamo:LPV-100-24
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







