
Detn02m-05n
Izolēti DC/DC pārveidotāji - SMD 2W, I/P: 12VDC; O/P: 5V @200MA
Apraksts
Vidējais akas DC - DC pārveidotāji ir pieejami plašā tipu diapazonā, ieskaitot moduli, borta, pcb, din sliedes, SMD, iekapsulētu un norobežotu. Šie pārveidotāji piedāvā no 0,5 W līdz 1000W diapazonu, no 3,3 V līdz 48 V vienas izejas vērtējumiem, kā arī divkāršu un trīskāršu izejas spriegumu. Tipiskas lietojumprogrammas vidējam akas DC - DC pārveidotājiem ietver medicīniskās ierīces, rūpnieciskās automatizācijas vadības ierīces, elektronikas elektronika, telekomunikāciju/Datacom sistēmas, bezvadu tīkli, dzelzceļi un daudz kas cits.
Pieteikumi
- Rūpnieciskās automatizācijas kontroles
- Elektronika
- Telekomunikāciju/Datacom sistēmas
- Bezvadu tīkli
- Dzelzceļi
- Medicīnisks
- LED apgaismojums
- Drošības kontrole
- Sadalītā jauda
- Instrumenti
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Nozīmē labi |
| Produktu kategorija: | Izolēti DC/DC pārveidotāji - SMD |
| ROHS: | Detaļa |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Rezultātu skaits: | 2 Izvade |
| Izejas jauda: | 2 W |
| Ieejas spriegums, nominālais: | 12 V |
| Ievades spriegums - min: | 10.8 V |
| Ievades spriegums - max: | 13.2 V |
| Izejas spriegums - 1. kanāls: | 5 V |
| Izvades strāva - 1. kanāls: | 20 MA līdz 200 mA |
| Izejas spriegums - 2. kanāls: | - 5 V |
| Izvades strāva - 2. kanāls: | 20 MA līdz 200 mA |
| Izolācijas spriegums: | 3 kV |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 85 C |
| Pakete / lieta: | SMD-10 |
| Garums: | 15,24 mm |
| Platums: | 10,9 mm |
| Augstums: | 9,1 mm |
| Nozare: | Rūpniecisks |
| Produkts: | Izolēts |
| Sērija: | Detn02-n |
| Pieteikums: | Analizators, detektors |
| Zīmols: | Nozīmē labi |
| Izmēri: | 15,24 mm x 10,9 mm x 9,1 mm |
| Ieejas spriegums: | 10,8 V līdz 13,2 V |
| Iepakojums: | Caurule |
| Produkta tips: | Izolēti DC - DC pārveidotāji |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 33 |
| Apakškategorija: | DC - DC pārveidotāji |
| Vienības svars: | 0,056438 oz |
Populāri tagi: DetN02M-05n, Ķīna DetN02M-05n ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







