
Apraksts
Produkta apraksts
• Šī baltās krāsas virsmas montāžas gaismas diode ir standarta paketes dimensija.
• Tam ir substrāts, kas veidots no veidota plastmasas atstarotāja, kas sēž virs svina rāmja.
• Die ir piestiprināta reflektora dobumā, un dobumu iekapsulē silikons.
• Komplekta dizains apvienojumā ar rūpīgu komponentu materiālu izvēli ļauj šiem produktiem veikt ar augstu uzticamību.
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Seulas pusvadītājs |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD\/SMT |
| Pakete \/ lieta: | 5050 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts\/ neitrāls balts\/ vēss balts |
| Viļņa garums\/krāsu temperatūra: | 2200 K-6500 K |
| Gaismas plūsma\/starojuma plūsma: | 683 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70/ 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| Ja - uz priekšu strāva: | 640 Ma |
| VF - uz priekšu spriegums: | 6 V |
| Jaudas vērtējums: | 5000 MW |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 0. 7 mm |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | Seulas pusvadītājs |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 2000 |
Populāri tagi: STW {{0}} L8PA-G700C10N 000, Ķīna STW0L8PA-G700C10N 000 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







