
GW QSLMS1.SM - H7H9-XX36-1
Φv=37.5 ... 42.0 lm, montāžas metode: sdcm 3, 3500 k (ja=65 MA)
Apraksts
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM OSCONIQ® S 3030 ir augsta efektivitātes pakete iekštelpu profesionālajām lietojumprogrammām. Lai sasniegtu vēl augstāku veiktspēju, tas izmanto safīra flip chip tehnoloģiju un īpašo fosfora tehnoloģiju. Tas piedāvā lielisku uzticamību un tam ir standarta formas koeficients, lai nomaiņā iespējotu Drop -.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
Funkcijas
- pakete: White SMT pakete
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2700k - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 41.4 lm @ 4000 k
- Luminous efektivitāte: tips . 235 lm/w @ 4000 k
- lietojumprogramma: piemērota vispārējam apgaismojumam
- stabila dziļas aptumšošanas pie zemas braukšanas strāvas no 1MA
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Baltums |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 37,5 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 65 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.71 V |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 0,75 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva izmēri: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Sērija: | GW QSLMS1.SM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Konfigurācija: | Viens |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| 4000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A9606 |
Populāri tagi: GW QSLMS1.SM - H7H9 - XX36-1, Ķīna GW QSLMS1.SM-H7H9-XX36-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







