
GW PUSRA2.HW - S6T2-M4-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μmol/s (ja=700 MA)
Apraksts
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW Pilnīgi jauns, modernizēts augsts - Power, kas tika vadīts ar mūsu AMS Osram jaunāko mikroshēmu tehnoloģiju un jaunās paaudzes optimizēto objektīvu, nodrošinot nozares vadošo sniegumu, izcilu izturību un ilgu mūžu. Ar augstu efektivitāti sarkanie, kas pieejami trīs viļņu garumos, ģimene piedāvā piecas krāsas, lai ērti būtu ērti un augstu elastību visām jūsu dārzkopības spektra vajadzībām.
Pieteikumi
- lauksaimniecība un dārzkopība
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMD epoksīda pakete ar silikona objektīvu
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Typ. Radiācija: 120 grādu
- starojuma plūsma ( @ 700ma): tips . 1168 mw @ 85 grāds (M3 bin)
- starojuma efektivitāte ( @ 700mA): tips . 59.0% @ 85 grāds (m3 bin)
- fotona plūsma ( @ 700mA): tips . 5.15 μmol/s @ 85 grāds (M3 bin)
- fotona plūsmas efektivitāte ( @ 700mA): tips . 2.60 μmol/j @ 85 grāds (m3 bin)
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Baltums |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 1089 MW |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.83 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 3,7 mm |
| Platums: | 3,7 mm |
| Augstums: | 2,37 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | P3737 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tips: | Lielas jaudas LED |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65115A0344 |
Populāri tagi: GW PUSRA2.HW - S6T2 - M4-1, Ķīna GW PUSRA2.HW-S6T2-M4-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







