
GW P9LR38.PM - M4M8-XX55-1
Φv=210.0 ... 260.0 lm, 4000 K (ja=45 MA)
Apraksts
DURIS® S 5050 GW P9LR38.PM Jaunākā DURIS® S 5050 LED paaudze piedāvā iespaidīgu efektivitātes veiktspēju apvienojumā ar DLC premium darbības laiku. Šī 5050 LeadFrame pakete klientiem piedāvā perfektu risinājumu augstas efektivitātes un kompakto gaismekļu dizainparaugiem āra profesionālam apgaismojumam; Augsti - līči, ielu apgaismojumi, apgabala gaismas, plūdu gaismas.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2200k - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous plūsma: tips . 219 lm @ 4000 k @ 25 grāds
- Gaismas efektivitāte: tips . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 grāds
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Baltums |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 210 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 45 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 22 V |
| Garums: | 5 mm |
| Platums: | 5 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva izmēri: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Sērija: | Duris S5050 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| 2000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65115A0136 |
Populāri tagi: GW P9LR38.PM - M4M8 - XX55-1, Ķīna GW P9LR38.PM-M4M8-XX55-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







