
Apraksts
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.Km Pre - veidotā 2835 LED versija ar standarta 2835 pēdas nodrošina konkurences vērtību lietojumprogrammu un sistēmas līmenī. DURIS® E 2835 CRI90 nodrošina labu efektivitāti un aizver plaisu CRI80. Tas ir svarīgi, lai atbalstītu energoefektivitātes regulēšanu, vienlaikus ar labu gaismas kvalitāti.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2700k - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Luminous plūsma: tips . 36.8 lm @ 4000 k
- Luminous efektivitāte: tips . 207 lm/w @ 4000 k
- Stabils VF dziļais aptumšošana ar zemu braukšanas strāvu no 1MA
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Vēss balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 6500 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 40,5 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 CRI |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 65 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.73 V |
| Garums: | 3,2 mm |
| Platums: | 2,77 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 105 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva forma: | Taisnstūra |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Konfigurācija: | Viens |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| 10000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A7074 |
Populāri tagi: GW JTLPS1.KM - H5H8 - XX51-1-G, Ķīna GW JTLPS1.KM-H5H8-XX51-1-G ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







