
Gw jtlms1.cm - g9h4-xx55-1
Φv=24.0 ... 34.5 lm, 4000 K (ja=60 MA)
Apraksts
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.CM
Duris® E 2835 apvieno labu efektivitāti un plašu staru leņķi kompaktā formātā (2,8 mm x 3,5 mm). Tas ir viendabīgu apgaismojuma lietojumprogrammu atslēga, kur DURIS® E 2835 nekad nepārsteidz ar savu veiktspēju sistēmas līmenī.
Pieteikumi
- iekštelpu apgaismojums
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2200k - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- lūmena apkope: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 2 kV acc. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Luminous plūsma: tips . 25 lm @ 4000 k
- Gaismas efektivitāte: tips . 141 lm/w @ 4000 k

|
Ierakstīt |
Krāsu temperatūra |
Gaismas plūsma 1, ja=60 Ma φV |
|
Gw jtlms1.cm - g5h1-xx510-1 |
2200 K |
18.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g7h2-xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g7h2-xx57-1 |
3000 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g8h2-xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 31.5 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g9h4-xx55-1 |
4000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g9h4-xx53-1 |
5000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.cm - g9h4-xx51-1 |
6500 K |
24.0 ... 34.5 lm |
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas intensitāte: | 8.79 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 26,3 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 60 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.96 V |
| Jaudas vērtējums: | 180 MW |
| Garums: | 3,5 mm |
| Platums: | 2,8 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Sērija: | GW JTLMS1.CM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 10000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Tips: | Mid - strāvas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A2639 |
Populāri tagi: GW jtlms1.cm - g9h4 - XX55-1, Ķīna GW JTLMS1.CM-G9H4-XX55-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







