
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX53-1-2
Φv=31.5 ... 40.5 lm, 5000 K (if=65 MA)
Apraksts
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (2. MAGS)
Jaunās paaudzes ieviešana - 2 Duris® E 3, kas apvieno lielāku efektivitāti un lielāku plūsmu kompaktā nozarē - saderīgs formas koeficients (3,0 mm x 1,4 mm). Lieliski piemēroti dažādiem viendabīgiem apgaismojuma lietojumiem, piemēram, lineāram apgaismojumam, kā arī plāniem izstrādātiem lietojumiem.
Pieteikumi
- apgabala lukturi
- Downlights/Spotlights
- lampu modernizācija
- garastāvokļa apgaismojums
- galda lampa
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2700k - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV acc. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. klase)
- Luminous plūsma: tips . 33.7 lm @ 4000k
- Gaismas efektivitāte: tips . 182 lm/w @ 4000k

|
Ierakstīt |
Krāsu temperatūra |
Gaismas plūsma 1, ja=65 Ma φV |
|
GW JCLPS2.EM - H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H1H8-XX58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H2H8-XX57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
GW JCLPS2.EM - H3H8-XX51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Pakete / lieta: | 3014 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5000 K |
| Gaismas intensitāte: | 9.08 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 27,5 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 80 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 65 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 200 MW |
| Garums: | 3,03 mm |
| Platums: | 1,35 mm |
| Augstums: | 0,7 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Sērija: | GW JCLPS2.em |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 10000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65112A8952 |
Populāri tagi: GW JCLPS2.EM - H3H8 - XX53-1-2, Ķīna GW JCLPS2.EM-H3H8-XX53-1-2 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







