
GW cssrmu.cm - m7n1-xx36-1
Φv=240 ... 290 lm, 3500 K (ja=700 MA)
Apraksts
Oslon® Square GW CSSRMU.CM
Oslona kvadrāts ar uzlabotu starojuma modeli un augstāko krāsu - virs - leņķa veiktspējas. Kompaktākā augstā - jaudas gaismas diode ar labi zināmu izcilu izturību, augstu uzticamību, ilgu kalpošanas laiku - laiks un zema termiskā pretestība.
Pieteikumi
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMT keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Krāsu temperatūra: 2700k - 4000 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 238 lm @ 3000 k, 85 grādu
- Gaismas efektivitāte: tips . 121 lm/w @ 3000 k, 85 grādu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 3 mm x 3 mm x 2,02 mm |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3500 K |
| Gaismas intensitāte: | 79 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 245 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.8 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,02 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva izmēri: | 2,79 mm x 1,48 mm |
| Objektīva forma: | Apaļš, kupols |
| Sērija: | GW CSSRMU.CM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Mazjaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | GW CSSRMU.CM - M7N1-XX36-1-700-R33 Q65113A6808 |
Populāri tagi: GW cssrmu.cm - m7n1 - XX36-1, Ķīna GW CSSrMU.CM-M7N1-XX36-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







