
GW cssrm3.cm - mfn4-xx52-1-l
Φv=270 ... 320 lm, 5700 K (ja=700 MA)
Apraksts
Oslon® Square GW CSSRM3.CM Oslon Square piektās paaudzes ar uzlabotu veiktspēju. Kompaktākā augstā - jaudas gaismas diode ar labi zināmu izcilu izturību, augstu uzticamību, ilgu mūžu un zemu termisko pretestību.
Pieteikumi
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- medicīniskais apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMD keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- Korozijas robustuma klase: 3B
- Krāsu temperatūra: 5000k - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- tlci: 98 (typ.), R9: 80 (min.) @ 5700 K
- Luminous plūsma: tips . 288 lm @ 5700 k, 85 grādu
- Luminous efektivitāte: tips . 146 lm @ 5700 k, 85 grāds
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas intensitāte: | 85.8 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 265 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 90 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 700 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.81 V |
| Jaudas vērtējums: | 2 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,02 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Sērija: | GW CSSRM3.CM |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A4420 |
Populāri tagi: GW CSSRM3.CM - mfn4 - XX52-1-l, Ķīna GW CSSRM3.CM-MFN4-XX52-1-L ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







