
Apraksts
OSLON® Square GW CSSRM3.CM OSLON Square piektā paaudze ar uzlabotu veiktspēju. Viskompaktākā lieljaudas{2}}LED ar labi zināmu izcilu robustumu, augstu uzticamību, ilgu kalpošanas laiku un zemu termisko pretestību.
Lietojumprogrammas
- Izklaide
- Iekštelpu apgaismojums
- Medicīniskais apgaismojums
- Āra un rūpnieciskais apgaismojums
Funkcijas
- Iepakojums: SMD keramikas iepakojums ar silikona lēcu
- Tip. Radiācija: 120 grādi (Lamberta izstarotājs)
- Korozijas izturības klase: 3B
- Krāsu temperatūra: 5000 K - 6500K
- CRI: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV piek. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.B klase)
- TLCI: 98 (tip.), R9: 80 (min.) pie 5700 K
- Gaismas plūsma: tips. 288 lm pie 5700 K, 85 grādi
- Gaismas efektivitāte: tips. 146 lm pie 5700 K, 85 grādi

|
Tips
|
Krāsu temperatūra
|
Gaismas plūsmaI F=700 mAΦV
|
|
GW CSSRM3.CM-M8N4-XX53-1-R
|
5000 K
|
260 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-M9N4-XX53-1
|
5000 K
|
260 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-M9N4-A232-1-RL
|
5700 K
|
260 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-M9N4-XX52-1-RL
|
5700 K
|
260 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-MFN4-A232-1-L
|
5700 K
|
270 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-MFN4-XX52-1-L
|
5700 K
|
270 ... 320 lm
|
|
GW CSSRM3.CM-MFN3-XX51-1
|
6500 K
|
270 ... 310 lm
|
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | ams OSRAM |
| Produkta kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| RoHS: | |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 5700 K |
| Gaismas intensitāte: | 85,8 cd |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 265 lm |
| Krāsu renderēšanas indekss - CRI: | 90 |
| Skata leņķis: | 120 grādi |
| Ja - Pārsūtīt strāvu: | 700 mA |
| Vf - priekšējais spriegums: | 2.81 V |
| Jaudas reitings: | 2 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,02 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Sērija: | GW CSSRM3.CM |
| Iepakojums: | Spole |
| Iepakojums: | Izgriezt lenti |
| Zīmols: | ams OSRAM |
| Mitruma jutīgs: | Jā |
| Produkta veids: | Baltas gaismas diodes |
| 3000 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tirdzniecības nosaukums: | OSLONA |
| Veids: | Lieljaudas gaismas diodes |
| # daļas aizstājvārdi: | Q65113A4419 |
Populāri tagi: gw cssrm3.cm-m9n4-xx52-1-rl, Ķīna gw cssrm3.cm-m9n4-xx52-1-rl ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







