
Gw cs8pm1.pm - lrlt - a535-1
Φv=130 ... 164 lm, 4000 K (ja=350 MA)
Apraksts
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.PM augstāka veiktspēja. Zemāka termiskā pretestība. Paplašināts braukšanas apstākļu diapazons. Šis Oslon SSL ģimenes jaunās paaudzes LED piedāvā prefokētu radiācijas modeli, padarot to par ideālu izvēli vietas apgaismojuma lietojumprogrammām.
Pieteikumi
- izklaide
- iekštelpu apgaismojums
- āra un rūpniecības apgaismojums
Funkcijas
- pakete: SMT keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 80 grāds
- Krāsu temperatūra: 3000k - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- lūmena apkope: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 155 lm @ 5000 k, 85 grādu
- Gaismas efektivitāte: tips . 155 lm/w @ 5000 k, 85 grādu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | SMD-2 |
| Apgaismojuma krāsa: | Silti balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 3000 K |
| Gaismas intensitāte: | 82 CD |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 155 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 70 |
| Skatīšanās leņķis: | 80 grādus |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 1 W |
| Garums: | 3 mm |
| Platums: | 3 mm |
| Augstums: | 2,21 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | GW cs8pm1.pm |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | AMS Osram |
| LED lielums: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| 600 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65111A7343 |
| Vienības svars: | 0,000882 oz |
Populāri tagi: gw cs8pm1.pm - lrlt - A535 - 1, Ķīna GW CS8PM1.PM - lrlt-a535-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







