
Apraksts
OSCONIQ® P 2226 GT DASPA2.13 Augsts - Efektivitāte Mid - Jaudas gaismas diapazons ar ilgu laiku arī ar augstām straumēm un augstas krustojuma temperatūras.
Pieteikumi
- arhitektūra
- arhitektūra / dārza apgaismojums (LED & Laser)
- medicīniskais apgaismojums
- foto terapija
Funkcijas
- pakete: SMT pakete
- Typ. Radiācija: 120 grādu
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 35.9 LM
- Gaismas efektivitāte: tips . 131 lm/w
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Produkts: | Zaļās gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 0910 (2226 metrika) |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 525 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Zaļš |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 30.8 lm |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.75 V |
| Jaudas vērtējums: | 280 MW |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 1,46 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Noskaidrot |
| Sērija: | GT DASPA2.13 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Augstums: | 1,25 mm |
| Garums: | 2,6 mm |
| Gaismas intensitāte: | 9.48 CD |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 120 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| 1200 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Osconiq |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 110 grād |
| Platums: | 2,2 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A1384 |
Populāri tagi: GT DASPA2.13-HRHT-35-JL, Ķīna GT DASPA2.13-HRHT-35-JL ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo:GT CSSPM1.13-LSLU-26-1-B
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







