
GT CSHPM1.13-LSLU-26-1-B
Φv=140 ... 180 lm (ja=350 MA)
Apraksts
GT CSHPM1.13 OSLON® SSL 150 Jauns, augstāks Oslon SSL saimes vadībā ar plaši pazīstamu izcilu izturību, augstu uzticamību, ilgu mūžu, zemu termisko pretestību. Lieliski risinot lietojumprogrammas, kas prasa augstas efektivitātes un ilga dzīves prasības.
Pieteikumi
- arhitektūra
- arhitektūra / dārza apgaismojums (LED & Laser)
- medicīniskais apgaismojums
- foto terapija
Funkcijas
- pakete: SMT keramikas pakete ar silikona objektīvu
- Typ. Radiācija: 150 grādu
- lūmena apkope: testa rezultāti saskaņā ar IESNA LM-80 pieejamiem
- ESD: 8 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.b klase)
- Luminous plūsma: tips . 155 LM
- Luminous efektivitāte: tips . 164 lm/w
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 528 nm |
| Apgaismojuma krāsa: | Zaļš |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 130 lm |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.7 V |
| Jaudas vērtējums: | 950 MW |
| Sērija: | GT CSHPM1.13 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Augstums: | 1,51 mm |
| Garums: | 3 mm |
| Gaismas intensitāte: | 30.9 CD |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 125 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| 600 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Oslons |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 150 grādu |
| Platums: | 3 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65113A0417 |
Populāri tagi: GT CSHPM1.13-LSLU-26-1-B, Ķīna GT CSHPM1.13-LSLU-26-1-B ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







