
GP PSLM31.14 - rjrl-p1p2-1
Φe=112 ... 140 mw (ja=100 MA)
Apraksts
GP PSLM31.14 DURIS® S 5 Kompaktais, vidējais - Power Duris® S 5 LED ar nozares standarta 3030 paketi, kurai ir augsta efektivitāte, krāsu kvalitāte un ilga kalpošanas laiks. Ideāla izvēle iekštelpu vispārīgai apgaismojuma lietojumprogrammai.
Pieteikumi
- arhitektūra
- arhitektūra / dārza apgaismojums (LED & Laser)
- Horticulture Lighting - medicīniskais apgaismojums
- foto terapija
Funkcijas
- pakete: balta SMT pakete, krāsains izkliedēts silikona sveķi
- Typ. Radiācija: 120 grādu (Lamberta emitētājs)
- ESD: 4 KV ACC. uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3.A klase)
- starojuma plūsma: tips . 128 mw
- starojuma efektivitāte: tips . 45 %
- fotosintētiskā fotona plūsma: tips . 0.58 μmol/s
- fotona efektivitāte: tips . 2.07 μmol/j
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | AMS Osram |
| Produktu kategorija: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| ROHS: | |
| Produkts: | Dārzkopības gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1212 (3030 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Violets |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 15,7 lm |
| If - uz priekšu strāvas: | 100 ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.85 V |
| Jaudas vērtējums: | 280 MW |
| Objektīva krāsa: | Tonēts |
| Objektīva izmēri: | 2,55 mm x 2,55 mm |
| Objektīva forma: | Kvadrāts |
| Objektīva caurspīdīgums: | Izkliedēts |
| Sērija: | GP PSLM31.14 |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Iepakojums: | Mousereel |
| Zīmols: | AMS Osram |
| Augstums: | 0,6 mm |
| Garums: | 3 mm |
| Gaismas intensitāte: | 5.17 CD |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| 4500 | |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| TRADENAME: | Garantija |
| Tips: | Vienas krāsas gaismas diodes |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| Platums: | 3 mm |
| Daļa # pseidonīmi: | Q65112A7173 |
| Vienības svars: | 0,000705 oz |
Populāri tagi: GP PSLM31.14 - rjrl - P1P2-1, Ķīna GP PSLM31.14-RJRL-P1P2-1 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







