
SST - 20-W40H-A120-J4401
Baltas gaismas diodes balta 4000 k 95-crI, SST-20 sērija
Apraksts
Funkcijas
• Augsts CRI, augsts - Efektivitāte Silti balti gaismas diodes, kas paredzētas augstām - veiktspējas virziena apgaismojuma lietojumprogrammām.
• Monolīta emitētāja augsts lūmena blīvums, līdz 503 LM/mm2 (3000K), ideāli piemērota armatūras lieluma samazināšanai, vienlaikus palielinot staru kvalitātes optisko efektivitāti kritiskā arhitektūras apgaismojuma lietojumprogrammās.
• Maksimālā piedziņas strāva: 2 a
• Gaismas efektivitāte: tips . 130 lm/w @ 350 mA, 85 grādu (3000K)
• Krāsu temperatūra: 2700k, 3000k, 3500k, 4000k • Krāsu atveidošanas indekss:> 95
• Zema siltuma pretestība: 1,6 grādi /W
• ANSI - saderīgas hromatiskuma tvertnes
• LM -80 10, 000-HR testa dati ir pieejami, izcili TM-21 mūža un krāsu stabilitāte
• Pieejams 2 lodēšanas pēdas konfigurācijās
• Elektriski izolēts termiskais ceļš
• 8 KV HBM ESD vērtējums uz ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS un sasniedz atbilstošu
| Produkta atribūts | Atribūta vērtība |
|---|---|
| Ražotājs: | Luminus ierīces |
| Produktu kategorija: | Baltas gaismas diodes |
| ROHS: | Detaļa |
| Produkts: | Baltas gaismas diodes |
| Montāžas stils: | SMD/SMT |
| Pakete / lieta: | 1414 (3535 metrika) |
| Apgaismojuma krāsa: | Neitrāls balts |
| Viļņa garums/krāsu temperatūra: | 4000 K |
| Gaismas plūsma/starojuma plūsma: | 107 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss - CRI: | 95 |
| Skatīšanās leņķis: | 120 grādu |
| If - uz priekšu strāvas: | 350 Ma |
| Vf - uz priekšu spriegums: | 2.71 V |
| Jaudas vērtējums: | 7 W |
| Garums: | 3,45 mm |
| Platums: | 3,45 mm |
| Augstums: | 1,98 mm |
| Minimālā darba temperatūra: | - 40 C |
| Maksimālā darba temperatūra: | + 100 C |
| Objektīva krāsa: | Bezkrāsains |
| Objektīva izmēri: | 2,6 mm |
| Objektīva forma: | Kupols |
| Objektīva caurspīdīgums: | Ar ūdens skaidru |
| Iepakojums: | Spolēt |
| Iepakojums: | Sagriezts lente |
| Zīmols: | Luminus ierīces |
| Mitrums jutīgs: | Jā |
| Produkta tips: | Baltas gaismas diodes |
| Rūpnīcas iepakojuma daudzums: | 1000 |
| Apakškategorija: | Gaismas diodes |
| Tips: | Lielas jaudas gaismas diodes |
| Vienības svars: | 0,100919 oz |
Populāri tagi: SST - 20 - W40H-A120-J4401, Ķīna SST-20-W40H-A120-J4401 ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







